January 1st - Hangover II Next Round

 

4 Cylinder

Canandaigua, NY – July 28, 2021 

1 – Shawn Tidd, Freedom NY

2 – Christopher Smith, Geneva NY

3 – Alysha Ruggles, Canandaigua NY

4 – Darryle Ruggles, Canandaigua NY

5 – Devon Davis, Williamson NY

6 – Jeff Landuyt, Clifton Springs NY

7 – Taylor Partee, Seneca Falls NY

8 – Carter Bradley, Canandaigua NY

9 – Nate White, Waterloo NY

10 – Anthony Garlock, Canandaigua NY

11 – Tim Matuszack, Rochester NY

12 – Alyssa Ardillo, Rochester NY

13 – Keith Keuer, Waterloo NY

14 – Chris Skobjak, Blasdell NY

15 – Amber Lang, Lancaster NY

16 – Alex Archer, Canandaigua NY

17 – Brandon Damico, Canandaigua NY

18 – Tim Ellison, Waterloo NY

19 – Matthew Amborski, Orchard Park NY

20 – Thom Jensen, Hall NY

21 – Matt Gascon Jr, Livonia NY

22 – Mike Schultz, Prattsburgh NY

23 – Donald Depew, Scott Township PA

24 – Jim Gagne, Rushville NY

25 – Branden Rosato, Palmyra NY

26 – Isaiah Stine, Stanley NY

27 – David Garno, Canandaigua NY

28 – James Dano, Henrietta NY

29 – Nick Smith, Marion NY

30 – Matt DeCook, Macedon NY

31 – Ken Phillips, Macedon NY

32 – Zoe Vonsuler, Rochester NY

33 – Donnie Wagner, Rushville NY

34 – River Jones, Rushville NY

35 – Brin Depuy, Shortsville NY

36 – Sam White, Whalen NY

37 – Pat Kerrick, Stanley NY

38 – Kyler Lloyd, Canandaigua NY

39 – Jared Hill, Dundee NY

40 – Jamie Hill, Dundee NY

41 – Justin Guyle, Mexico NY

42 – Lucas Killian, Mexico NY

43 – Zak Petrie, Oswego NY

44 – Nick Webb, Waterloo NY

45 -Cody Ames, Savannah NY

46 – Craig Dingy, Savannah NY

47 – Jimmy Grant, Penn Yan NY

48 – Jeff Hand, Beavers Dam NY

49 – Marc Minutolo, Newark NY

50 – Desmond Miller, Seneca Falls NY

 6 Cylinder

1 – Chaz Clar, Bloomfield NY

2 – Ricky Washburn, West Albion NY

3 – Steve Fuhrmann, Shortsville NY

4 – Kyle Wilkins, Seneca Falls NY

5 – Kale Wilkins, Seneca Falls NY

6 – Trevor Hampton, Dundee NY

7 – Tony Ardillo, Rochester NY

8 – Jonathon Wilkins, Geneva NY

9 – Michael Soler, Waterloo NY

10 – Troy Daggett, Naples NY

11 – Marc Minutolo, Newar NY

12 – Mark Carr, Newark NY

13 – Matt Gascon, Livonia NY

14 – Jamie Smith, Livonia NY

15 – Jordan Bauer, Farmington NY

16 – Gary Eaton, Palmyra NY

17 – Jamie Eldredge Jr, Geneva NY

18 – Tim Ellison, Waterloo NY

19- Matt Armison, Hall NY

20 – Holley Comfort, Geneva NY

21 – Austin Herman, Lockport NY

22 – Chab Robbins, Palmyra NY

23 – Chris Everhart, Walworth NY

24 – Brandon Hampton, Canandaigua NY

25 – Justin Eldredge, Waterloo NY

26 – Sean Beyea, Shortsville NY

27 – Chris Wilkins, Clyde NY

28 – Taylor Partee, Seneca Falls NY

29 – Owen Wagner, Rushville NY

30 – Raymond Jones, Waterloo NY

31 – Stan Dano, Henrietta NY

32 – Matt Gascon Jr, Livonia NY

33 – Sullivan Worns, Altmar, NY

34 – Jeremy Guyle, Oswego NY

35 – Zach Smoat, Livonia NY

36 – Randy Gascon, Livonia NY

37 – John Cook, Waterloo NY

38 – Robert Champion, Lodi NY

39 – May Barnes, Lodi NY